SOĞUTMA VE İKLİMLENDİRME SİSTEMLERİNİN OTOMASYONU

Firmamız elektrik ,elektronik ve soğutma  bilgi ve tecrübesi ile soğutma ve klima sistemlerinin otomasyonu  hizmetlerini vermektedir.İtalyan firması  CAREL  ürünlerini  kullanmaktayız.Carel'in  eğitim ve seminerlerine katılarak bu alandaki yeni uygulamaları ve ürünleri takip etmekteyiz. 

CAREL SOĞUTMA OTOMASYON SİSTEMLERİ

 

 

 

 

Soğutma ve iklimlendirme sistemlerinde klasik uygulamada insan gücü ve zaman yitirilmesine en çok neden olan malzeme aktarımı işlem sırası yargısı makine ayarı verilerin sürece konması CAREL OTOMASYON SİSTEMLERİ  ile daha kolay ve kesintisiz,problemsiz yapılmaktadır.

Carel Pco nedir?    
Soğutma gurubunu tam otomatik olarak yoneten softvare tabanlı bir micro işlemcidir.Gelen inputlara gore cihazı emniyetli olarak calıştırır.Pco aynı zamanda elektronik expansiyon valfi EXV driver sayesinde superheat kontrollü olarak yonetir.Bu sayede cihazınız gayet ekonomik ve emniyetli çalışır.         

 

Daha detaylı bilgi için tıklayınız                                    

 

    

    

 

 

 

      CHILLBOOSTER

  • Chillboster su soğutma grupları ve kuru soğutucular , her tip klima ve ticari soğutma sistemleri için geliştirilmiş bir adiabatic bir soğutma sistemidir.
  • ChillBooster su püskürtmez ,suyu kendiliğinden buharlaşabilecek zerrecikler haline getirir ve havaya karıştırır.
  • Adiabatic olarak ile yaratılan ek soğutma, soğutucu bataryaların (hava soğutmalı kondanser ler,dry-cooler ler ) yaz mevsiminde bile, ilkbahar mevsimi sıcaklıklarında çalışır.Verimleri artar , enerji tüketimleri azalır.
  • Böylece ,Soğutucu Batarya yani ; Hava soğutmalı Kondanser yada Dry-Cooler 'a giren havayı  yaş-termometre sıcaklığına kadar soğutarak, verimi arttırır.
  • Isı artışına bağlı Soğutma kapasitesindeki kaybı önler,enerji tüketimini azaltır.

 

 

 


ONK Mühendislik Isıtma Soğutma Klima ve İnş. Ltd. Şti. Adres: 61 Sok. No:1/C  Bornova İZMİR Tel: 0232 374 44 55 e-mail: info@onkmuhendislik.com

Web Tasarımı: Egebilgi